Jump to content

کسب درآمد از ایردراپ بیت کوین بلک


Recommended Posts

کسب درآمد از ایردراپ بیت کوین بلک

ایردراپ ای که ما قصد معرفی آن را داریم، ایردراپ بیت کوین بلک است. این ایردراپ حدود 1 الی 2 سالی می شود که شروع به کار است و به اولین 1 میلیون نفری که در کل جهان در سایتش ثبت نام کرده باشند، 3600 بیت کوین بلک رایگان می دهد.

ارزش این 3600 بیت کوین ، 36 دلار است. اما باید به این نکته توجه کنید که ممکن است در زمان عرضه شدنش در صرافی بایننس که تقریبا دو ماه دیگر است به گفته خود شرکت به 1 دلار و شاید 10 دلار برسد ? حالا اگر ما بگیم این ارز به 1 دلار برسد خودتان حساب کنید که 3600 دلار چقدر می شود ... ?

آموزش ثبت نام در سایت بیت کوین بلک

ثبت نام در این ایردراپ شاید از آب خوردن هم ساده تر باشد! شما می توانید با آموزش تصویری زیر به راحتی در این ایردراپ فقط با یک ایمیل ثبت نام کنید.

ابتدا وارد سایت شوید :

https://bitcoin.black

airdrope-2.thumb.png.bb3f40d3d9409a8bbad0a43e712c44df.png

 

هنگامی که وارد سایت شدید از طریق گزینه ای که بالا می بینید وارد صفحه ثبت نام برای دریافت 3600 بیت کوین بلک خواهید شد.

airdrope-3.thumb.png.28d18c2967dacbc3ff172d4bc50ff340.png

 

ایمیل را وارد کنید و روی من ربات نیستم کلیک کنید

در این جا شما باید یک ایمیل معتبر را وارد کنید، سپس تایید کنید که ربات نیستید و روی گزینه SUBMIT کلیک کنید.

airdrope-4.jpeg.18c9b153387d670f8d8e4d6fc9aff40f.jpeg

 

ایمیل خود را تایید کنید

یک ایمیل از طرف ایردراپ به آدرس ایمیلی که در مرحله قبل وارد کردید ارسال می شود. حتما روی لینک کلیک کنید تا مراحل ثبت نام شما با موفقیت تکمیل شود.

 

airdrope-5.thumb.png.3310206daaf6172c7a283b0329c6c041.png

ثبت نام پایان یافت

اگر همه ی کار ها به درستی پیش رود شما با این پیغام رو به رو خواهید شد :

Congratulations!
You have been added to the FREE airdrop.

بعد از اینکه با این پیغام رو به رو شدید دیگر کار خاصی نباید انجام بدید. باید صبر کنید تا مراحل ثبت نام در این ایردراپ پایان یابد ( تقریبا دو ماه دیگر ) و بعد از آن ادامه مراحل در همین مقاله توضیح داده خواهد شد.

 


به شما اطمینان می دهیم که شما با فقط ثبت نام در این سایت می توانید این ارز دیجیتال را به کیف پول دیجیتال خود واریز کنید و به ریال تبدیل کنید.

پیشنهاد ما این است که بعد از دریافت این 3600 بیت کوین بلک آن را نفروشید، ممکن است در آینده ای نه چندان دور این کوین مانند "بیت کوین" ارزشمند شود، و آن وقت آن 1 میلیون نفری در جهان برنده اندکه زود تر این سایت را کشف کرده بودند.

نکته مهم :

  • به هیچ عنوان از یک گوشی یا لپ تاپ در این سایت چند بار ثبت نام نکنید! از هر گوشی یا لپ تاپ و با ایمیل متفاوت می توانید در این سایت ثبت نام کنید و دوباره 3600 بیت کوین بلک دریافت کنید!

چگونه بیت کوین بلک بیشتری دریافت کنیم؟

علاوه بر اینکه می توانید با ثبت نام در این ایردراپ با گوشی ها و سیستم ها مختلف می توانید کسب درآمد بیشتری داشته باشید، می توانید از بعد از ثبت نام برای دریافت 3600 بیت کوین بلک، با همان ایمیل و با همان سیستم در بخش REWARDS ثبت نام کنید و با اشتراک گذاشتن لینک زیر مجموعه گیری خود اقدام به دریافت بیت کوین بلک بیشتری بکنید.

 


وقت را از دست ندهید همین حالا ثبت نام کنید و برای آینده خود سرمایه گذاری کنید، سرمایه گذاری فقط با یک ثبت نام!

 


یادمان نمی رود که بیت کوین هم در سال 2011 همچنین سیستمی مانند بیت کوین بلک داشت فقط با یک ثبت نام ساده به افراد مختلف بیت کوین مجانی می داد، ولی الان قیمت هر عدد بیت کوین به تومان چیزی حدود 1 میلیارد تومان است!

 

چالش ویژه ? :

اگر طریق لینک زیر، وارد وب سایت بیت کوین بلک شوید و در بخش دریافت بیت کوین بلک و در بخش زیر مجموعه گیری با همان ایمیل ثبت نام کنید. به اعضای هر 100 زیر مجموعه که بگیرید، 100 بیت کوین بلک برای شما به کیف پولتان واریز خواهد شد.

 

لینک ثبت نام :

https://bitcoin.black

 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information